Muah
Zábavní portál, na kterém si každý najde svou zábavu. Jestliže i vy hledáte pořádnou zábavu na celý den, neměli byste váhat a podívat se právě zde, kde najdete to nejlepší pro vaše oči.

Základy spokojenosti 25.5.2017

hearthstone-336x280.jpg

http://www.tvs-centrum.cz/vystavba-a-opravy-kanalizace-7 Základem lidské spokojenosti nejsou peníze. Základem lidské spokojenosti jsou kanalizační a vodovodní přípojky, fungující elektřina, případně plyn. Zde leží zdroj lidského štěstí. Alespoň ve vyspělé západní civilizaci. Protože, kdyby tyhle věci nefungovaly tak, jak jsme zvyklí, tak se vyspělý západní člověk ani nevys..e. Ano, tak jsme to dopracovali s tou vyspělou civilizací! Bez těchto několika základních hodnot, ke kterým můžeme ještě připočítat střechu nad hlavou, či v rozšířeném http://www.esprit.cz/damska-moda/kalhoty/rozsirene pojetí nějaký domov, místo, kde můžeme spočinout ve své nerušené intimitě jako v ochranné ulitě, se dnes neobejdeme. A pokud se snad obejít máme, pak tímto stavem trpíme a strádáme, zejména duševně.

Udržujte svůj život pevně v jistotě

Pokud chcete být aspoň trochu v pohodě, je nutno základní prvky života udržovat stále v dokonalé připravenosti plnit všechny úkoly, které od nich očekáváme. Proto nepodceňujte prevenci a údržbu!

Základy spokojenosti
Ohodnoťte příspěvek
250x250-2-1474093619.jpg
Kategorie: Nezařazené