Muah
Zábavní portál, na kterém si každý najde svou zábavu. Jestliže i vy hledáte pořádnou zábavu na celý den, neměli byste váhat a podívat se právě zde, kde najdete to nejlepší pro vaše oči.

Poznejte tajemství unikátních koktejlů 18.4.2018

Představte si, že něco s něčím smícháte a můžete zažít totální katastrofu něčeho nechutného, nebo naopak úžasný nápoj, kvůli kterému se budete rádi vracet do prostředí, kde Vám ten lahodný mok namíchali! Nově otevřený Bar v Trutnově – FS Bar je právě to prostředí, ve kterém mimořádně skvělé koktejly míchají! Je Vaším přáním ohromit přítelkyni intimním posezením se skvělým občerstvením, kdy i personál spolupracuje na tom, aby Vám přítelkyně nedala košem, když ji budete žádat o ruku? Nebo Vás láká sklepní prostor pro pořádání srazu třídy? Toto místo je ideální!

Právě jste našli oázu klidu

Když najdete cestu do prostředí, kde čas plyne pomalu a spokojeně, kde se veškerý personál pečlivě stará o Vaše pohodlí, plné břicho a uspokojí Vaše chuťové pohárky i v podobě vynikajících a netradičních koktejlů, pak věřte, že jste právě našli cestu do ráje. Zde se zbavíte chmurných myšlenek, zaženete hlad i žízeň originálně připraveným jídlem i míchanými nápoji, o kterých se Vám jen zdálo! Rozdělte se o svůj zážitek a objednejte si stůl pro dva, nebo pro skupinu přátel, a vychutnejte si společně tu jedinečnou atmosféru, kde není místo pro rychle ubíhající čas!

Poznejte tajemství unikátních koktejlů
Ohodnoťte příspěvek
Kategorie: Nezařazené