Muah
Zábavní portál, na kterém si každý najde svou zábavu. Jestliže i vy hledáte pořádnou zábavu na celý den, neměli byste váhat a podívat se právě zde, kde najdete to nejlepší pro vaše oči.

Neposlouchejte rady jiných 11.1.2017

O tom, jak pozveš holku na rande, se najde nejedna kniha od nějakého chytrolína, kterému se nezdá hloupé vykřikovat své, ničím nepodložené fakta o této otázce, mezi jiné, kteří doopravdy hledají zkušenou pomoc druhého. Často to může celé skončit i velikým fiaskem, které za čas bude moci za to, že se Vaše ostýchavost i zdvojnásobí a Vy se o něco podobného už nikdy nebudete znovu pokoušet.

 

Volte klidně jiný postup

Jak pozveš holku na rande, je otázka, která obsahuje celkem pět slov. A pokud se řadíte mezi ten typ mužů, který zkrátka není, alespoň ze začátku, před dívkou , kterou by chtěli ze všeho nejraději vyzvat k tanci, schopný cokoliv dostat ze svých úst, zvolte jinou metodu, protože i to je v dnešní moderní době možné. Například internetová komunikace, kde se slova píšou pomocí klávesnice a tréma je téměř nulová, může napomoci udělat z dvou lidí jeden spokojený pár.

Neposlouchejte rady jiných
4 (80%)1
Kategorie: Nezařazené